Hautetsiak

  • Jean-Marie IPUTCHA

    Auzapeza

  • Éric LAVIGNE

    1. auzapezordea - Finantzak

    - Finantza Batzordea
    - Hirigintza, Lanen eta Bideen Batzordea
    - Gizarte Ekintza, Kirola eta Gazteria Batzordea
    - Hezkuntza, Kultura, Irakaskuntza, Turismo eta Komunikazio Batzordea

  • Sylvie GUILÇOU

    2. auzapezordea – Gizarte Ekintza, Kirola eta Gazteria

    - Gizarte Ekintza, Kirolak eta Gazteria Batzordea
    - Finantza Batzordea

  • Michel EZCURRA

    3. auzapezordea – Laborantza eta Ingurumena

    - Laborantza eta Ingurumen Batzordea
    - Hirigintza, Lanen eta Bideen Batzordea
    - Finantza Batzordea

  • Virginie ARHANCET

    4. auzapezordea – Hezkuntza, Kultura, Irakaskuntza, Turismo eta Komunikazio Batzordea

    - Hezkuntza, Kultura, Irakaskuntza, Turismo eta Komunikazio Batzordea
    - Gizarte Ekintza, Kirola eta Gazteria Batzordea
    - Finantza Batzordea

  • Gérard BRUAT

    5. auzapezordea – Hirigintza, Lanak eta Bideak

    - Hirigintza, Lanen eta Bideen Batzordea
    - Laborantza eta Ingurumen Batzordea
    - Finantza Batzordea

  • Alain MARCOTTE

    Zinegotzia

    - Hirigintza, Lanen eta Bideen Batzordea
    - Gizarte Ekintza, Kirola eta Gazteria Batzordea

  • Dominique GANZAGAIN

    Zinegotzia

    - Laborantza eta Ingurumen Batzordea
    - Hirigintza, Lanen eta Bideen Batzordea

  • Françoise ELIZALDE

    Zinegotzia

    - Finantza Batzordea
    - Hezkuntza, Kultura, Irakaskuntza, Turismo eta Komunikazio Batzordea

  • Sophie SUHAS-FREGONESE

    Zinegotzia

    - Finantza Batzordea
    - Gizarte Ekintza, Kirola eta Gazteria Batzordea

  • Jean-Paul NOTON

    Zinegotzia

    - Laborantza eta Ingurumen Batzordea
    - Hirigintza, Lanen eta Bideen Batzordea

  • Pantxika MACHICOTE

    Zinegotzia

    - Gizarte Ekintza, Kirola eta Gazteria Batzordea
    - Hezkuntza, Kultura, Irakaskuntza, Turismo eta Komunikazio Batzordea

  • Louis BONNAUD-DELAMARE

    Zinegotzia

    -Hirigintza, Lanen eta Bideen Batzordea

  • Étienne HARGAIN

    Zinegotzia

    - Hirigintza, Lanen eta Bideen Batzordea

  • Kristine CELHAY

    Zinegotzia

    - Hezkuntza, Kultura, Irakaskuntza, Turismo eta Komunikazio Batzordea

  • Panpi DIRASSAR

    Zinegotzia

    - Laborantza eta Ingurumen Batzordea
    - Finantza Batzordea

  • Kattin DOYHARÇABAL

    Zinegotzia

    - Gizarte Ekintza, Kirola eta Gazteria Batzordea

  • Maïte ETCHELECU

    Zinegotzia

  • Jean-Marc LABISTE

    Zinegotzia

    - Commission d'Appel d'Offres
    - Commission délégation des Services Publics
    - Délégué auprès de l'Office de Tourisme